Товарів 0 (0 грн)

Аксесуари

Порівняння товарів (0)Brushegg - силіконовий очисник для кисті

 Brushegg силіконова щітка для очищення кистей у формі яйця - очищає навіть найглибші забруднення, що в'їдаються, не ушкоджуючи при цьому ворс...

78 грн

Б'юти-спонж для макіяжу безлатексний. Розмір 4,5 * 3,5 см

Професійний каплеподібний спонж для створення бездоганного тону Геніальний винахід, який дозволяє зробити ідеальним тон шкіри за рахунок своєї форми ..

29 грн

Кисть з натурального ворсу поні. Поштучно

Кисті з натурального ворсу поні мають середню жорсткість, щільно набиті і мають приємну тактильність. Найменування: №101. Велика плоска кисть. Викор..

26 грн

Набір кистей для макіяжу 12 шт. з змішаного ворсу

Комплект напівпрофесійних кистей рекомендований для початкуючих визажистов в якості базових інструментів при проходженні початкових курсів по макіяжу...

411 грн

Набір пензликів в тубусі, натуральний ворс .12 шт.

Набір універсальних пензликів для макіяжу виконаний з натурального та штучного ворса. У комплекті також передбачений тубус з екошкіри, який прошитий ..

375 грн

Спонж для макіяжу (з латексом)

Професійний каплеподібний спонж для макіяжу. Геніальний винахід, який дозволяє легко абсорбувати надлишки макіяжу. З латексом! Застосування: Реко..

24 грн

Кисті для макіяжу косметичні в мішку, 10 шт. + кабуки

Набор виконаний з м'якого набірного ворсу шляхом ручного складання, включає 11 інструментів для створення макіяжу, у тому числі Кабукі. Кисті реком..

300 грн

Комплект набірних кистей для макіяжу у білому тубусі з эко-кожи. 8 шт

Професійний набір кистей включає усі необхідні інструменти для щоденного макіяжу. М'який ворс виготовлений з якісного гипоалергеного таклона, який по..

482 грн

Набір кистей для макіяжу Sculpt and Blend, 10 шт

Цей витончений білий (чорний) із золотим набір кистей включає 10 високоякісних кистей з м'яким ворсом, які з легкістю застосовуються для сухих коректо..

306 грн

Показано з 1 до 9 з 12 (всього 2 сторінок)

Youtube

Facebook

Instagram

Viber