Товарів 0 (0 грн)

Екопорошок для прання білих і кольорових речей

 • Виробник: Green Max
 • Залишилось на складі: 10
 • 282 грн


   Ecoпорошок натуральний концентрат для прання білих та кольорових речей ТМ GREEN MAX – це ефективний та безпечний засіб для прання. Ефективно виводить пігментні плями від трави, соків, кави, чаю, а також жирні плями. У разі сильного забруднення не потребує додаткового замочування. Усуває неприємні запахи. Має антибактеріальну та антигрибкову дію.

   Підходить для білих та кольорових речей з тканин усіх типів, крім вовни та шовку. Добре відбілює завдяки активному кисню. Зберігає яскравий колір речей. Не руйнує структуру волокон тканини.

   Підходить для води будь-якої жорсткості, не вимагаючи додаткових пом'якшувачів!

   Підходить для використання в машинах будь-якого типу і для ручного прання. Захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту.

   Усі компоненти виключно рослинного і мінерального походження.

Основні характеристики:

 • Діє на усі види забруднень з максимальною ефективністю і без додаткового замочування.
 • На молекулярному рівні видаляє плями і забруднення від фруктових соків, ягід, трави, чаю, кави, жиру, руйнуючи зв'язок між забрудненнями і волокнами тканини, зберігаючи структуру і колір волокон тканини.
 • Не містить фосфатів, добре і повністю виполіскується, не залишаючи компонентів, здатних викликати роздратування чутливої шкіри. Не вимагає (режиму) додаткового полоскання. - Робить білі речі білосніжними, а кольорові - яскравими.
 • Виключає появу на одязі після прання жовтого і сірого відтінків.
 • Усуває усі неприємні застарілі і побутові запахи: поту, тютюну, їжі, жиру. - Чинить антибактеріальну і антигрибкову дію.
 • Не містить синтетичних ПАВ (SLS/SLES), фосфатів, фосфонатов, хлору, оптичних вибілювачів, триклозану, парабенов, "їдких" синтетичних ароматів.
 •  Концентрована формула - реальна економія. У складі високий вміст активних миючих компонентів.

Рекомендації по використанню:

 • Наслідувати рекомендацію по дозуванню порошку, оскільки багато піни знижує миючі властивості порошку, а при використанні великої кількості порошку він повністю не виполіскується і білизна ставати сірим.
 • Не замочувати одяг на тривалий період в не повністю розчиненому порошку - можуть залишитися білі плями на одязі або ж вона може полинять.
 • Використати додатково засіб для виведення плям при забрудненні одягу цитрусовими, томатами, червоним вином.

Звичайне прання - 40 грам засобу при 40 градусів.

Прання білої білизни (ефективне вибілювання) - 40 грам засобу при 60 градусів.

Прання кольорової білизни - 40 грам засобу при 40 градусів.

Плями від жиру, ягід, ягідних компотів, чаю, кави, домашнього вина, білкові плями (без замочування і засобу для виведення плям) - 40 - 50 грам засобу при 60 градусів.

Побутова хімія
Група товару Порошок для прання
Особливість Не містить SLS/SLES, фосфатів, фосфонатів, хлору, оптичних відбілювачів, триклозану, парабенів, ароматизаторів
Країна виробник Україна
Бренд Green Max
Склад 15-30% хлорид натрію (сіль харчова), сода, кисневмісний відбілювач; 5-15% сульфати жирного спирту кокосової олії, тетранатрієва сіль метилгліциндіоцтової кислоти; менше 5% силікати, мило з кокосової та пальмової олії, активатор ТАЕД, ензими, ефірна олія лаванди
Спосіб використання Використовуйте мірну ємкість, що є в коробці. Дотримуйтесь рекомендацій виробника на ярличках ваших речей про вид і кількість циклів прання для різних видів тканин.
Об'єм 1000 г
Умови зберігання Зберігати в сухому, захищеному від дії прямих сонячних променів місці, за температури від 0 °C до +30 °C, окремо від харчових продуктів, у місцях, недоступних для дітей і тварин.
Запобіжні заходи Під час ручного прання рекомендовано повністю розчинити порошок перед завантаженням білизни. Уникати довготривалого контакту нерозчиненого порошку з тканиною. Для прання кольорових речей із нестійким барвником для попередження знебарвлення рекомендована температура прання 40 °С. Не використовувати для прання виробів із вовни та шовку. Уникати контакту з очима, не ковтати. У разі потрапляння засобу в очі промити їх проточною водою. За потреби звернутись до лікаря. При підвищеній чутливості шкіри рук використовувати гумові рукавички.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сертифікати

Youtube

Facebook

Instagram

Viber