Товарів 0 (0 грн)

Green Max

Порівняння товарів (0)


ЕКОзасіб натуральний для миття скла

100% натуральний засіб легко та швидко видаляє забруднення, надає блиску та не залишає розводів. Підходить для очистки скляних поверхонь, дзеркал, к..

160 грн

ЕКОспрей натуральний для видалення застарілих плям

Інноваційний, безпечний та ефективний плямовивідник, що стане незамінним помічником кожної господині. Плямовивідна дія базується на природній очищувал..

152 грн

EКОконцентрат для видалення плям та стійких забруднень

EКОконцентрат для якісного та безпечного видалення плям і стійких забруднень з ензимами, який підходить для використання на білих і кольорових ви..

166 грн

Eкоконцентрат для прання вовни, шовку і делікатних тканин

   Концентрований засіб на основі натуральних компонентів для ефективного та делікатного прання виробів з вовни, шовку, бавовни, змішаних тк..

299 грн

Екозасіб натуральний Cool для швидкого прання у холодній воді

   Безпечний засіб для швидкого щоденного прання білих і кольорових речей з тканин всіх типів за низьких температур води.    Як в..

303 грн

Екоконцентрат для відбілювання

Високоефективний засіб для відбілювання. У концентраті використовується унікальний інноваційний компонент, який застосовують також в косметиці і сто..

252 грн

Екопорошок для прання білих і кольорових речей

   Ecoпорошок натуральний концентрат для прання білих та кольорових речей ТМ GREEN MAX – це ефективний та безпечний засіб для прання. ..

282 грн

Екопорошок для прання білих і кольорових речей (Міні-упаковка)

   Еcoпорошок натуральний концентрат для прання білих та кольорових речей ТМ GREEN MAX – це ефективний та безпечний засіб для прання. ..

44 грн

Екопорошок для прання дитячих білих і кольорових речей

   ЕСОпорошок натуральний концентрат для прання дитячих речей ТМ GREEN MAX – це ефективний і безпечний засіб для прання. Ефективно вив..

269 грн

Екопорошок для прання дитячих білих і кольорових речей (Міні-упаковка)

   ЕСОпорошок натуральний концентрат для прання дитячих речей ТМ GREEN MAX – це ефективний і безпечний засіб для прання. Ефективно вив..

44 грн

Екозасіб для миття посуду

   ЕСОзасіб натуральний для миття посуду ТМ GREEN MAX з екстрактом червоного грейпфрутa та гранатa ефективно та швидко розчиняє жир навіть у..

123 грн

Екозасіб для прибирання ванної кімнати

   Засіб для чищення ванної кімнати має у своєму складі спеціально розроблену формулу на основі органічних кислот, що дозволяє ефективно вид..

213 грн

Екомолочко натуральне для чищення

   ECOмолочко натуральне для чищення ТМ GREEN MAX на основі натурального каоліну та мармурової пудри – це натуральний, м'який і безпеч..

147 грн

Рідке натуральне оливково-ланолінове мило

   Натуральне і безпечне мило для м'якого очищення, догляду та захисту чутливої ​​шкіри рук. Розроблено на основі природних компонентів з ур..

154 грн

Показано з 1 до 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Youtube

Facebook

Instagram

Viber