Товарів 0 (0 грн)

Про нас

Інтернет-магазин NMB працює з 2014 року.

За цей період ми тричі змінювали структуру сайту, починали і припиняли співпрацю з виробниками і постачальниками, додавали і видаляли лінійки брендів. Чому?

Наша мета - зібрати на сторінках сайту товари, які дійсно допомагають, вирішують косметичні проблеми, спрощують життя мамам, не шкодять малюкам і роблять життя всіх членів сім'ї комфортним.

Якщо Ви бачите порожню або нечисленну групу товарів, це означає, що ми ще шукаємо для неї товари гідної якості.

Як відбувається пошук.

Перед розміщенням на сайті товари проходять кілька етапів перевірки:

1. Наявність сертифікатів екологічності продуктів і технології їх виробництва.

2. Пробна закупівля і перевірка товарів «на собі і команді».

3. Обговорення результатів перевірки, складання плюсів і мінусів продукції, виявлення товарів, які відповідають заявленим характеристикам.

4. Розміщенняякісних товарів на сайті.

Зараз на сайті представлені 4 категорії товарів:

1) Натуральна косметика - це товари для догляду за обличчям, волоссям і тілом, а також засоби гігієни на основі натуральних компонентів (від 95%) та вмістом харчових консервантів (не більше 3-5%).

2) Декоративна косметика - вона натуральною не буває, але може містити однакову кількість синтетичних і натуральних компонентів. Саме такі засоби для макіяжу очей, губ і обличчя представлені на сайті. Також тут можна знайти аксесуари для макіяжу.

3) Еко-товари для дому - це засоби для прання та прибирання з біорозкладаних натуральних компонентів. Вони не викликають алергічних реакцій і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
У цій категорії представлено також постільну білизну із бязі, сатину і льону. До складу постільних комплектів входить 100% бавовна або льон. Постільної білизни з додаванням синтетики на нашому сайті немає.

4) Еко-товари для дітей - це засоби для догляду за дитиною на основі олій і рослинних екстрактів, підгузки і серветки з кукурудзяного крохмалю, цукрової тростини і целюлози, дитячі іграшки з дерева і біорозкладаного пластику PLA. Дитяча постільна білизна із 100% бавовни на будь-який вік дитини.

Товари в категоріях представлені для різного віку: дітей, підлітків, молодих і дорослих людей. Кожен товар має докладну характеристику, щоб Вам було легше підібрати саме те, що потрібно.

Якщо не можете визначитися із засобом або у Вас є пропозиція гідної продукції, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, і ми обов'язково відповімо на всі Ваші питання.

Наші переваги
фото натуральні компоненти фото гарантії якості фото безкоштовна доставка

Youtube

Facebook

Instagram

Viber