Товарів 0 (0 грн)

Щоб виглядати молодшими

Щоб виглядати молодшими, жінки користуються багатьма хитрощами, починаючи із косметичних засобів і процедур та закінчуючи радикальними заходами - пластичними операціями. Але є такі, хто без жодних викрутасів здатні в 40 років виглядати на 25, а є ті, кого в 35 сприймають за 50-літніх...

На думку психологів, все залежить від наших звичок, способу життя та мислення. Що ж допоможе нам не постаріти завчасно?

Не зациклюйтеся на своєму віці. Рідше згадуйте, що вам вже «більше ...». Пам'ятайте, що жінці завжди стільки років, наскільки вона виглядає. Не відмовляйтеся від модного та стильного одягу. Ніщо так не робить жінку старшою, як похмурі черевики з тупими носками на низьких підборах або безформна сукня, що приховує фігуру ...

Не поспішайте також стригти волосся або робити хімічну завивку. Такі зачіски зроблять вас візуально на кілька років старшою. А вам це навіщо? Довге волосся завжди омолоджує, особливо якщо ви будете носити його розплетеним.

Не зітхайте, що життя вже пройшло, і багато речей для вас робити запізно. Вам може здаватися, що у вашому віці пізно йти на курси іноземної мови, вчитися водити автомобіль або займатися верховою їздою. Насправді не пізно це робити ні в 30, ні в 40, ні в 50. Головне ваше бажання.

Будете сидіти вдома, і готуватися до пенсії - навколишні будуть давати вам не тільки ваш справжній вік, а й додавати років п'ять. А вам це треба?

Рідше скаржіться на життя. Вчені вже давно з'ясували, що люди, які постійно на щось скаржаться, виглядають, як правило, старішими від свого дійсного віку. Вам приємно знаходитися в компанії пенсіонерок, які розмірковують про те, який у нас поганий уряд і які у них хвороби? Якщо ні, то намагайтеся звертати більше уваги на позитивні речі - їх чимало в цьому житті!

Припиніть дратуватися. Людина, яка з будь-якого приводу починає з'ясовувати стосунки - наступили їй на ногу в метро, ​​погано обслуговували в кафе або переплутали замовлення в магазині - напевно буде виглядати старшою за свої роки. І це науково доведений факт! За словами американських вчених, негативні емоції можуть призвести до постійного стресу, який поступово «підриває» імунну систему і призводить до запальних процесів, що викликають передчасне старіння організму.

Не живіть минулим. Ви постійно згадуєте про минулі події, і вам здається, що ось тоді життя вирувало, а зараз в ньому нічого цікавого не відбувається? Це вірний шлях до старіння. Жити минулим - доля старих. Якщо хочете бути молодими, більше цікавтеся справжнім і будуйте плани на майбутнє!

Відмовтеся від пасивного способу життя. У наш час можна спілкуватися і навіть заробляти гроші, не виходячи з дому. До ваших послуг електронна пошта, соцмережі та інші засоби комунікації. А між іншим за словами професійних косметологів, щоденна тривала робота за комп'ютером, особливо нерухоме сидіння перед монітором веде до передчасної появи зморшок і погіршення тонусу шкіри. А сидячий спосіб життя негативно впливає на тонус судин, звідси уповільнення обміну речовин і недостатнє насичення організму киснем.

Від сучасних технологій, звичайно, нікуди не дітися, але намагайтеся хоча б частіше кудись виходити, зустрічатися з друзями або діловими партнерами особисто замість того, щоб базікати з ними по телефону, і візьміть за правило регулярно прогулюватися на свіжому повітрі. Якщо просто так гуляти ви не любите, то заведіть собаку, в кінці кінців.

Уникайте недосипання. Ви до півночі засиджуєтеся перед телевізором, а вранці рано схоплюєтеся, щоб йти на роботу? Гляньте на себе в дзеркало - і зрозумієте, що буває від недосипання. Тьмяна шкіра, круги під очима ... Якщо ви будете вести такий спосіб життя протягом півроку, то колір шкіри і синці стануть вашими постійними супутниками. Обмін речовин сповільниться, шкіра стане менш пружною за рахунок зменшення вироблення колагену ...

Правильно харчуйтеся. Вам здається, що щоденне вживання сучасної їжі і всіляких напоїв ріднить вас з молоддю? По-перше, ви наберете зайву вагу, по-друге, ви позбавляєте себе вітамінів, необхідних для підтримки тонусу шкіри і регенерації клітин, і підвищуєте в організмі концентрацію фосфору. Все це змушує вас передчасно старіти. Не хочете додати собі з десяток років? Тоді вживайте нормальні супи і не забувайте про овочі та фрукти.

Звичайно, нікому не надано можливості зменшити свій паспортний вік, але от змусити «помолодшати» своє тіло і розум - така можливість є у кожного.

Youtube

Facebook

Instagram

Viber