Товарів 0 (0 грн)
Notice: Undefined variable: category_id in /home/nmb/nmb.com.ua/www/catalog/view/theme/ot_naturalcosmetic/template/information/information.tpl on line 26Notice: Undefined variable: promo in /home/nmb/nmb.com.ua/www/catalog/view/theme/ot_naturalcosmetic/template/information/information.tpl on line 26

Відповідальність

Відповідно до чинного українського законодавства, Адміністрація сайту залишає за собою право відмовитися від надання будь-яких гарантійних угод або запевнень, які іншим чином можуть матися на увазі, а також, користуючись цим правом, знімає з себе всю відповідальність по відношенню до самого Сайту, до його вмісту і їх експлуатації.

Незалежно від обставин, Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності перед будь-якою із сторін, що може виникнути, за будь-який можливий збиток, нанесений прямим, непрямим, опосередкованим або особливим чином, від використання у будь-яких інтересах інформації та даних, розміщених на нашому Сайті або на будь-якому іншому ресурсі, на сторінці якого розміщене гіперпосилання з цього Сайту, Адміністрація нашого сайту відповідальності не несе. Також, Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які захворювання, які можуть виникнути від доступу або використання даного Сайту, а також від використання інформації, розміщеної на ньому. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, отримані від експлуатації даного Сайту або його вмісту, а також від будь-якого інтернет-порталу, пов'язаного з Сайтом, від будь-якого упущення, системного збою, помилки, затримки в передачі, дефекту, неможливості використання Сайту, простою в роботі, комп'ютерного вірусу, перебою, які можуть призвести: до втрати роботи і працездатності, до зниження активності і продуктивності, до втрати програм або будь-яких даних, до втрати будь-якої вигоди, до відрахування з навчального закладу , до призупинення господарської діяльності, а також до виникнення різного роду залежностей. За все перераховане вище Адміністрація Сайту відповідальності не несе, навіть, якщо про ймовірність нанесення такої шкоди адміністрація буде сповіщена заздалегідь.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою будь-які можливі виникнення суперечок будуть вирішені, спираючись на норми українського законодавства.

Користувач підтверджує свою згоду, згідно з якою, будь-які існуючі закони і норми, що захищають права споживачів, не мають ніякої дії по відношенню до даного Сайту, так як Сайт не займається наданням відплатних послуг.

При використанні даного сайту, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усією інформацією, поданою на даній сторінці - «Відмова від відповідальності». Також, Ви підтверджуєте свою повну згоду з усіма Правилами Сайту, приймаючи на свій рахунок всю, можливо покладену на Вас, відповідальність.

Youtube

Facebook

Instagram

Viber