Товарів 0 (0 грн)
Notice: Undefined variable: category_id in /home/nmb/nmb.com.ua/www/catalog/view/theme/ot_naturalcosmetic/template/information/information.tpl on line 26Notice: Undefined variable: promo in /home/nmb/nmb.com.ua/www/catalog/view/theme/ot_naturalcosmetic/template/information/information.tpl on line 26

Угода

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті - це означає згоду з нашою політикою конфіденційності. Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголошувати вашу персональну інформацію в описаних нижче випадках:

1) У разі вашої особистої згоди: в інших випадках перед тим, як Наша компанія передасть Вашу конфіденційну інформацію третім особам, Ми повинні отримати Вашу особисту згоду. Наприклад, третя сторона пропонує співпрацю з Нашою компанією або конкурс, тоді ми запитаємо Вашого дозволу на користування Вашими особистими даними.

2) Компаніям, які працюють від імені Нашої компанії: Ваші персональні дані можуть бути частково розкриті компанії, яка виконує функції бізнес підтримки від нашої особи. У наші вимоги входить, щоб така компанія використовувала дані виключно з метою надання послуг відповідно до договору; їм заборонено передавати Ваші конфіденційні дані іншим сторонам, але в ситуаціях, коли це необхідно для надання обумовлених послуг, передача особистої інформації їм дозволяється. Виконання замовлень, реалізація заявок, нагородження бонусами і призами, управління інформаційними системами і організація опитувань серед клієнтів - все це функції бізнес підтримки. Також передбачено розкриття узагальнених не персоніфікованих даних в разі вибору постачальника послуг.

3) Спільним і дочірнім підприємствам: Спільне або дочірнє підприємство - це компанія, в якій не менше 50% пайової участі належить Компанії. В процесі передачі Ваших конфіденційних даних партнеру по спільному або дочірньому підприємству ми вимагаємо не поширювати дані іншим сторонам в рекламних цілях і не користуватися Вашими даними будь-яким шляхом, який буде суперечити Вашому вибору. Ми не передаватимемо Ваші конфіденційні дані своїм партнерам по спільним і дочірнім компаніям для рекламних цілей, в разі якщо Ви вкажете, що не бажаєте отримувати маркетингові матеріали від нашої Компанії.

4) На спільно партнерських або сторінках, що позиціонуються: в договорі передбачено, що у нашої Компанії є право поширювати дані компаніям-партнерам, спільно з якими ми займаємося реалізацією спеціальних заходів і пропозицій щодо просування товару на сторінках сайту, спільно позиціонуються. На таких сторінках Ви будете попереджені про передачу особистих даних. Перед наданням особистих даних ви зможете ознайомитися з повідомленням про конфіденційність, згідно з яким партнер буде використовувати дані, які Ви надаєте.

5) У разі передачі контролю над підприємством: ми маємо право передати Вашу конфіденційну інформацію у випадку з трансфертом, повного або часткового продажу наших активів або підприємства в цілому. У вас є повне право відмовитися від передачі даних про себе. Це буде означати, що у нової організації не буде прав і можливості далі забезпечувати Вас продуктами і послугами, які раніше надавалися нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам за наступних причин: захист і / або зміцнення прав дочірніх підприємств Компанії або власне прав самої Компанії; допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Всі конфіденційні дані, які будуть Вами передані для реєстрації на нашому сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж видалені згідно Вашого запиту. Вам всього лише потрібно буде з нами зв'язатися, будь-яким доступним і зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на нашому сайті.

Ви без проблем можете відмовитися від нашої регулярної розсилки і регулярного отримання листів. В кінці всіх листів розміщено посилання для відмови, ви можете її використати в будь-який момент.

Youtube

Facebook

Instagram

Viber