Товарів 0 (0 грн)

Очищення повітря

  • · Розмістіть у приміщенні велику кількість рослин і квітів. Ми вдихаємо кисень (О2) і видихаємо діоксид вуглецю - вуглекислий газ (СО2), а рослини роблять все навпаки - поглинають СО2 і насичують повітря О2. Наукові дослідження показали, що домашні рослини очищають повітря від небажаних хімічних речовин. Особливо ефективно це роблять рослини сімейства лілейних.
  • · Виконайте детоксикацію свого будинку. Відомо, що повітря в приміщенні може містити в десять разів більше токсичних речовин, ніж повітря зовні. Ці речовини містяться в таких матеріалах, як фарби, пластмаси, лаки і клей. Ми ще більше погіршуємо ситуацію, розпорошуючи у будинку аерозолі та інші господарські засоби, що містять хімічні речовини.
  • · Застосовуйте прості, природні методи прибирання приміщення. Для очищення будинку від бруду і пилу використовуйте пилосос. Гладкі поверхні слід протирати вологою ганчіркою, на яку нанесено декілька крапель лимонного або лавандового ефірного масла - ці речовини мають антисептичні властивості. Полірувати поверхню меблів краще старим добрим бджолиним воском.
  • · Уникайте застосування мила, парфумерних засобів та інших продуктів, що містять синтетичні ароматичні добавки – використання цих речовин на даний час настільки розповсюджене, що їх сліди можна виявити навіть в звичайному повітрі. Замість цього в якості ароматичних засобів використовуйте натуральні ефірні масла - вони корисні для людини і покращують якість повітря, яким ми дихаємо.
  • · Киньте палити. Подібно автомобільним викидам, тютюновий дим містить оксид вуглецю, або чадний газ - речовину, що перешкоджає надходженню в тканини організму необхідної кількості кисню. Крім того, з кожним вдиханням тютюнового диму ми заносимо до організму тисячі вільних радикалів, що сприяють утворенню на шкірі зморшок. Немає нічого дивного, що у курців шкіра нерідко здається сірою і вони виглядають набагато старшими за свій вік.

Youtube

Facebook

Instagram

Viber